+389 46 255 600, +389 72 255 600

08:00 - 20:00

од 769
****
7
BB
превоз
4

Хотелот располага со сала за состаници, базен, бесплатен интернет, нуди 24-часовна рецепција и менувачница. Гостите може да се опуштат на отворена тераса со прекрасен поглед. Собите се климатизирани и сите се опремени со мини бар, телевизор со рамен екран и приватна бања со туш. 

Хотелот се наоѓа на 25 минути возење од меѓународниот аеродром во Дубаи.

 

 

Галерија

Ценовник

Цена од 769 евра по лице за 7 ноќи на база ноќевање со појадок и вклучен авио билет.

 

 

Во цената e вклучено :
** Авиобилет со авиокомпанија  од Скопје - Дубаи - Скопје 
** Аеродромски такси
** Организиран трансфер:
**Хотелско сместување, услуга ноќевање со појадок

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 61,8 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

 

 

** Понудата е валидна за ограничен број на слободни места 

 

Сподели со пријателите:
Хотелот располага со сала за состаници, базен, бесплатен интернет, нуди 24-часовна рецепција и менувачница. Гостите може да се опуштат на отворена тераса со прекрасен поглед. Собите се климатизирани и сите се опремени со мини бар, телевизор со рамен екран и приватна бања со туш." data-share-imageurl="">