+389 46 255 600, +389 72 255 600

08:00 - 20:00

од 915
****
7
BB
превоз
4

Хотелот се наоѓа во луксузниот дел на градот Jumeirah Beach Residens и Дубаи Марина.Одалечен е 5 минути пешачење од познатата плажа Jumeriah и шеталиштето Марина со продавници, кафичи, барови и ресторани.  Во непосредна близина се наоѓа метро станицита, со која лесно може да се стигне до центарот на Емирати Мол, Дубаи Мол и највисоката зграда во светот Бурџ Калифа. Ibn Battuta трговскит центар се наоѓа на 4 километри од хотелот.

 

Галерија

Ценовник

Цена од 915 евра по лице за 7 ноќи на база ноќевање со појадок и вклучен авио билет.

 

Во цената e вклучено :
** Авиобилет со авиокомпанија  од Скопје - Дубаи - Скопје 
** Аеродромски такси
** Организиран трансфер:
**Хотелско сместување, услуга ноќевање со појадок

 

 

** Понудата е валидна за ограничен број на слободни места 

 

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 61,8 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

Сподели со пријателите:
Хотелот се наоѓа во луксузниот дел на градот Jumeirah Beach Residens и Дубаи Марина.Одалечен е 5 минути пешачење од познатата плажа Jumeriah и шеталиштето Марина со продавници, кафичи, барови и ресторани.  Во непосредна близина се наоѓа метро станицита, со која лесно може да се стигне до центарот на Емирати Мол, Дубаи Мол и највисоката зграда во светот Бурџ Калифа." data-share-imageurl="">