+389 46 255 600, +389 72 255 600

08:00 - 20:00

од 690
****
7
BB
превоз
5

Хотелот располага со сауна, џакузи и базен на покривот, каде гостите може да се релаксираат во текот на нивниот престој, исто така е опремен со турска парна бања и фитнес. Овој модерен хотел нуди соби со сопствена бања, клима уред, телевизор, фрижидер, мини бар и куња. 

 

 

Галерија

Ценовник

Цена од 690 евра по лице за 7 ноќевања на база ноќевање со појадок и вклучен авио билет.

Цените на хотелот и авионските билети се менуваат зависно од периодот на сместување.

 

Во цената e вклучено :
** Авиобилет со авиокомпанија  од Скопје - Дубаи - Скопје 
** Аеродромски такси
** Организиран трансфер:
**Хотелско сместување, услуга ноќевање со појадок

 

 

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 61,8 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

Сподели со пријателите:
Хотелот располага со сауна, џакузи и базен на покривот, каде гостите може да се релаксираат во текот на нивниот престој, исто така е опремен со турска парна бања и фитнес. Овој модерен хотел нуди соби со сопствена бања, клима уред, телевизор, фрижидер, мини бар и куња." data-share-imageurl="">