+389 46 255 600, +389 72 255 600

08:00 - 20:00

од 578
***
7
BB
превоз
5

Хотелот се наоѓа во стариот дел на Бур Дубаи и нуди модерно сместување, помалку од 1 км од заливот на Дубаи Крик. Трговскиот центар Бурјуман е на 10 минути пешачење, а светскиот трговски центар во Дубаи е 3 км од хотелот.

Хотелот располага со базен на покривот, добро опремена теретана и слободен приватен паркинг. Бесплатен бежичен интернет и на располагање за време на престој во хотелот. Гостите може да уживаат во одлични јадења и оброци во различни ресторани, каде што служат Индиски, Кинески и Тајландски специјалитети за појадок, ручек и вечера. Хотелот нуди услуга во соба. 

 

Галерија

Ценовник

Цена од 578 евра по лице за 7 ноќевања на база ноќевање со појадок со вклучен авио билет. 

Цените на хотелот и на авионските билети се менуваат зависно од периодот на сместување.

 

Во цената e вклучено :
** Авиобилет со авиокомпанија  од Скопје - Дубаи - Скопје 
** Аеродромски такси
** Организиран трансфер:
** Хотелско сместување, услуга ноќевање со појадок

 

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 61,8 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

 

 

Сподели со пријателите:
Хотелот се наоѓа во стариот дел на Бур Дубаи и нуди модерно сместување, помалку од 1 км од заливот на Дубаи Крик. Трговскиот центар Бурјуман е на 10 минути пешачење, а светскиот трговски центар во Дубаи е 3 км од хотелот.

Хотелот располага со базен на покривот, добро опремена теретана и слободен приватен паркинг." data-share-imageurl="">