+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 30
***
1
BB
превоз

 

Хотелот се наоѓа во центарот на градот Кавала,во непосредна близина на песочната плажа. Располага со комфорни соби,интернет, собна послуга,бар. 

 

 

 

Галерија

Ценовник

Esperia Hotel 3*

 

Минимум ноќевања

 

 1  3  1  1
Капацитет 01.05.19-25.07.19 26.07.19-25.08.19 26.08.19-15.09.19 16.09.19-31.10.19
Цена по соба на ден на база ноќевање со појадок
Фамилјарна соба за минимум три лица
3 Возрасни 77 90 77 70
3 Возрасни+1дете(0-6) 77 90 77 70
3 Возрасни+1дете(7-12) 90 106 90 83
2Возрасни+1дете(0-6) 77 90 77 70
2Возрасни+1дете(7-12) 77 90 77 70
2Возрасни+2деца(0-6) 77 90 77 70
2 Возрасни+2деца(0-6)(7-12) 77 90 77 70
2 Возрасни+2деца(7-12) 90 106 90 83
Еднокреветна стандард соба
1 Возрасен 45 62 45 39
Двокреветна стандард соба
2 Возрасни 60 67 60 50
2 Возрасни+1дете(0-6) 60 67 60 50
2 Возрасни+1дете(7-12) 76 84 76 64
Трокреветна стандард соба
3 Возрасни 77 90 77 70
Двокреветна соба - супериор
2 Возрасни 70 77 70 60
2 Возрасни+1дете(0-6) 70 77 70 60
2 Возрасни+1дете(7-12) 88 97 88 76

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

и.д

Сподели со пријателите: