+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 520
*****
7
ALL
превоз
4
EUPHORIA PALM BEACH
 
Положба:
Хотелот се наоѓа во областа Kızılagac, 12км од Манавгат и 75км од аеродромот во Анталија.
Сместување:
Вкупен број на соби 586. Стандардни соби 472 (27,5м², макс.2+1 лица), фамилијарни А соби 72 (61м², две спални и дневна, макс.4+1 лица), фамилијарни Б соби 32 (71м², две спални, дневна, две купатила, макс.5+1 лица). Јуниор Суит 10 (44м²,една спална со дневна соба, едно купатило, макс.3 лица). Сите соби се со купатило со када и туш, фен, централна клима која работи според временските услови, телефон, плочки на подот, мини бар (вода, сокови и пиво на пристигнување), сеф (се наплаќа), сателитска ТВ и музички канали, балкон.
Услуга:
Ултра се вклучено -шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладневна ужина, колачи, вечера, полноќна ужина, сладолед, A‘la Сarte ресторани (Анатолиа, Италијански и Мексикански ресторант со резервација и само еднаш за време на престојот), сите локални и некои стандардни увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци, мини бар во соба (бесплатни пијалоци само на пристигнување). Сите увозни пијалоци, флаширани пијалоци, вина и шампањско, свежо цедени сокови, A‘la Сarte ресторани (Азиски и рибен ресторан), дополнување на мини бар, услуга во соба, дополнително се наплатуваат.
Содржини:
Главен ресторан- Aspendos, A‘la Сarte ресторани – Anatolian (Турска кујна), La Roseta (Италијанска кујна), El Torido (Мексиканска кујна), Wonton (Кујна од Далечниот исток), Poseidon (Морска храна), барови низ целиот хотелски комплекс. Доктор, чување деца, сервис за перење и пеглање, телефон, факс, интернет и компјутерски игри, продавници, rent a car дополнително се наплатуваат. Интернет во лоби барот и во ресторанот е бесплатен.
Плажа:
Хотелска приватна плажа, песок и ситни камчиња, лежалки, чадори за сонце и пешкири за плажа се бесплатни. Павиљоните на плажа се со претходна резервација се доплаќаат.
Спорт и забава:
Отворен и затворен базен за возрасни и деца, лизгалици на вода, тениски терени, мини фудбал, одбојка, пинг понг, мини голф, фитнес центар, Турска бања, сауна, немоторизирани спортови на вода. Масажа, салон за убавина, моторизирани спортови на вода, школо за нуркање, дополнително се наплатуваат.
Забавни програми во текот на денот и во вечерните часови, мини клуб за деца од 04-07 год. и од 08-12 год.
Реновиран е во 2013 год.

 

Галерија

Ценовник

Ве  молиме контактирајте не за целосна калкулација со конкретни датуми на патување . . . 

 

Сподели со пријателите:
EUPHORIA PALM BEACH
 
Положба:
Хотелот се наоѓа во областа Kızılagac, 12км од Манавгат и 75км од аеродромот во Анталија." data-share-imageurl="">