+389 46 255 600, +389 72 255 600

08:00 - 20:00

од 495
****
4
BB
превоз
4

Хотелот е лоциран на 10 минути пешачење од  Emirates Mall и метро станицата.

Дизајниран е во стил на брод крузер и нуди различни соби и апартмани кои се опремени со телевизор, мини кујна со апарат за кафе и работна маса.

Располага со б азен на кровот, фитнес центар , а нуди и разни третмани и масажи. 

Традиционален британски паб, лоби кафе и ноќен клуб се дел од забавните содржини во кои може да уживаат гостите.  Кај базенот исто така се нудат одредени мини оброци.          

Хотелот е 6км од Jumeirah Palm  и веднаш во прекрасната Al Barsha шопинг област 

Галерија

Ценовник

Цена од 495  евра по лице за 4 ноќевања 

 

 

Во цената e вклучено :
** Авиобилет со авиокомпанија  од Скопје - Дубаи - Скопје 
** Аеродромски такси
** Организиран трансфер:
** Хотелско сместување, услуга ноќевање со појадок

Цените на хотелот и на авионските билети се менуваат зависно од периодот на сместување.

 

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

Сподели со пријателите:

Хотелот е лоциран на 10 минути пешачење од  Emirates Mall и метро станицата.

Дизајниран е во стил на брод крузер и нуди различни соби и апартмани кои се опремени со телевизор, мини кујна со апарат за кафе и работна маса." data-share-imageurl="">