+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 33
****
1
BB
превоз
5

Се наоѓа директно на шеталиштето долж Охридското Езеро и на само 300 метри од стариот град Охрид,хотелот нуди ресторан и бесплатни WiFi пристап.

Пространите  соби имаат поглед на езерото и планината. Тие се климатизирани.

Галерија

Ценовник

ХОТЕЛ  CITY PALACE          
               
  УСЛУГА - НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК - ЦЕНА ПО ЛИЦЕ
ХОТЕЛ СОБА ОД  2 -5  НОЌЕВАЊА 7 + НОЌЕВАЊА
СИТИ ПАЛАС 4* ДВОКРЕВЕТНА 35 еур 33 еур
Напомена            
               
дете до 7 години БЕСПЛАТНО
дете од 07 до 12 години - 50 % од цената за трето лице во соба    
трето лице во соба - 20 еур на ден, на база ноќевање со појадок    

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.
За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.
За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.
vis/j 

 

Сподели со пријателите: