+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 28
****
1
BB
превоз
4

Хотел Гранит е лоциран на крајбрежјето на Охридското езеро, во месноста Св.Стефан, 5км од центарот на Охрид и 12км од аеродромот во Охрид

Хотел Гранит е модерен хотел со четири ѕвезди. Располага со резиденција, ресторан, кафе-бар, големи тераси и сопствена песочна плажа.

Галерија

Ценовник

ХОТЕЛ СОБА ОД  2 -5  НОЌЕВАЊА 5 + НОЌЕВАЊА 3+ НОЌЕВАЊА, СЕ ВКЛУЧЕНО    
ГРАНИТ  4* ДВОКРЕВЕТНА 30 еур 28 еур 49 еур
                     
                     
Напомена                  
                     
дете до 6 години БЕСПЛАТНО      
дете до 12 години, попуст 50 %      
доплата за еднокреветна соба 10 еур      
доплата за полупансион 7 еур, по лице, на ден      
плаќање во денарска противредност, по курс 62      
       

 

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.

и.д

Сподели со пријателите:
Хотел Гранит е лоциран на крајбрежјето на Охридското езеро, во месноста Св.Стефан, 5км од центарот на Охрид и 12км од аеродромот во Охрид

Хотел Гранит е модерен хотел со четири ѕвезди." data-share-imageurl="">