+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 29
****
1
BB
превоз
4

Хотелот Инекс Горица е прекрасен комплекс сместен на брегот на Охридското Езеро, на само 2 мин. Пеш од плажа.

Се наоѓа на 4 км од Охрид и на 10 мин. Возење од охридскиот аеродром.

Располага со бесплатен интернет и паркинг, фудбалско и тениско игралиште. Со доплата може да се обезбеди сауна и масажа. Во склоп на хотелот има аперитив бар и ресторан каде се служат разни национални специјалитети.

Собите се опремени со клима, ТВ и минибар.

Терасата нуди прекрасен поглед на Охрид и езерото.

Галерија

Ценовник

 

ХОТЕЛ ИНЕКС
  УСЛУГА - НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК - ЦЕНА ПО ЛИЦЕ
ХОТЕЛ СОБА ОД  2 -5  НОЌЕВАЊА 5 + НОЌЕВАЊА
ИНЕКС  4* ДВОКРЕВЕТНА 31 еур 29 еур
Напомена
 
дете до 6 години БЕСПЛАТНО
дете до 12 години, попуст 50 %
доплата за еднокреветна соба 10 еур
доплата за полупансион 10 еур, по лице, на ден
плаќање во денарска противредност, по курс 62

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

и.д

Сподели со пријателите:
Хотелот Инекс Горица е прекрасен комплекс сместен на брегот на Охридското Езеро, на само 2 мин. Пеш од плажа.

Се наоѓа на 4 км од Охрид и на 10 мин. Возење од охридскиот аеродром.