+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
5

Хотел Тино  е нов, модерен и атрактивен хотел кој е дизајниран да ги задоволи сите стандарди и желби на  гостите. Вистински дом далеку од дома. Уживајте во убавината на Охридското езеро и удобноста и услугите на  хотел Тино. 

Хотел Тино располага со 50 соби (еденокреветни, двокреветни и трокреветни), сите опремени со  клима уред, телефон, интернет конекција, кабловска ТВ и мини бар.
 
Повеќето од собите се со поглед на стариот дел на градот,црквата Св.Јован Канео и Охридското Езеро.

Хотел Тино има ресторан кој  располага со капацитет од 150 места и летна тераса со 100 места.

Тука можете да ги вкусите сите национални и интернационални специјалитети,  и морски плодови, како и многу специјалитети на "италијанската кујна",

кои се подготвени од страна на сопственикот.

 

Хотел Тино Св. Стефан  се наоѓа на 4 км од градот, со прекрасен поглед на Охридското Езеро.

Располага со приватен паркинг, базен, детско игралиште и прекрасна сончева тераса.

Собите се удобно опремени, со поглед на езеро или планина.

Ресторанот нуди богато мени, со музика во живо секоја вечер.

Галерија

Ценовник

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА 

 

ФЕВРУАРИ ВО ОХРИД

 

ХОТЕЛ ТИНО 4*    &    ХОТЕЛ ТИНО СВ. СТЕФАН 4 * - ОХРИД

 

-  ноќевањe со појадок   15 евра

 

 

Цената вклучува:

- ноќевања со појадок 

- користење на СПА центар ( сауна, џакузи, парна бања)

(доколку сместувањето е во х. Тино Св. Стефан)

- дете до 5 год. гратис . 05 – 12 год. - - 50 %

 

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62,00  мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

 

б.ф./30.01 18

Сподели со пријателите: