+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 24
****
1
BB
превоз
5

Се наоѓа на  4,1 км од центарот на Охрид, Хотел Тино Свети Стефан располага, детски базен, сезонски отворен базен, затворен базен игралиште , а гостите можат да уживаат во пијалок во барот.

Има 24-часовна рецепција.

Ресторанот нуди богато мени, со музика во живо секоја вечер.

 

Галерија

Ценовник

        ПЕРИОД ЈУНИ И СЕПТЕМВРИ
        УСЛУГА - ПОЛУПАНСИОН - ЦЕНА ПО ЛИЦЕ
ХОТЕЛ СОБА ОД  2 -5  НОЌЕВАЊА 5 + НОЌЕВАЊА
ТИНО СВЕТИ СТЕФАН  4* ДВОКРЕВЕТНА 26,5 еур 24 еур
               
               
        ПЕРИОД ЈУЛИ И АВГУСТ
        УСЛУГА - ПОЛУПАНСИОН - ЦЕНА ПО ЛИЦЕ
ХОТЕЛ СОБА ОД  2 -5  НОЌЕВАЊА 5 + НОЌЕВАЊА
ТИНО СВЕТИ СТЕФАН  4* ДВОКРЕВЕТНА 31,5 еур 28,5 еур
               
               
               
Напомена            
               
дете до 6 години БЕСПЛАТНО
дете до 12 години, попуст 50 %
доплата за еднокреветна соба 10 еур
доплата за полупансион 9 еур, по лице, на ден
доплата за поглед на езеро- 4 еур, по соба, на ден    
доплата за туристичка такса - 40 ден., по лице, на ден    

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ

и.д

Забелешка

 

Сподели со пријателите: