+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 133
*****
1
RO
превоз

Прекрасен хотел со 5* кој се наоѓа во историскиот дел на градот,комбинација на отоманската архитектура и модерниот луксуз. Нуди комфорни соби и апартмани,ресторан  а la carte,бар,интернет,отворен базен,спа центар(затворен базен,амам,масажа) и конференциски услуги. Совршен избор за луксузен одмор.

 

 

Галерија

Ценовник

Imaret Hotel 5* Deluxe 

Минимум ноќевања  1
Капацитет 01.05.19-31.10.19
Цени по соба на ден на база наем
Еднокреветна соба Premier со поглед на градина
1 Возрасен 178
Dome соба со поглед на градина
2 Возрасни 267
Suite Treasure - поглед на градина
2 Возрасни 489
2 Возрасни 312
Suite Mekteb - поглед на градина/ поглед на пристаниште
2 Возрасни 623
Suite Watergarden - поглед на градина/поглед на пристаниште
2 Возрасни 623
2 Возрасни+1дете(12-13) 747
Еднокреветна Premier соба со поглед на пристаниште
1 Возрасен 178
Dome Room - поглед на пристаниште
2 Возрасни 267
Suite Imaret - поглед на пристаниште
2 Возрасни 1067
Suite Treasure - поглед на пристаниште
2 Возрасни 489
Treasure Room - поглед на пристаниште
2 Возрасни 312
Цени по соба на ден на база ноќевање со појадок
Еднокреветна соба Premier - поглед на градина
1 Возрасен 206
Dome соба - поглед на градина
2 Возрасни 323
Suite Treasure - поглед на градина
2 Возрасни 545
Treasure соба - поглед на градина
2 Возрасни 367
Suite Mekteb - поглед на градина/поглед на пристаниште
2 Возрасни 678
Suite Watergarden - поглед на градина/поглед на пристаниште
2 Возрасни 678
2 Возрасни+1дете(12-13) 830
Еднокреветна соба Premier - поглед на пристаниште
1 Возрасен 206
Dome Room - поглед на пристаниште
2 Возрасни 323
Suite Imaret - поглед на пристаниште
2 Возрасни 1123

Suite Treasure - поглед на пристаниште

2 Возрасни 545
Treasure соба - поглед на пристаниште
2 Возрасни 367

 

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

и.д

Сподели со пријателите:
Прекрасен хотел со 5* кој се наоѓа во историскиот дел на градот,комбинација на отоманската архитектура и модерниот луксуз. Нуди комфорни соби и апартмани,ресторан  а la carte,бар,интернет,отворен базен,спа центар(затворен базен,амам,масажа) и конференциски услуги." data-share-imageurl="">