+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 37
***
2
RO
превоз

 

Мал хотел на пријатен простор со зелена градина кој се простира дирекно на самата плажа. Располага со комфорни соби со кујна. Во непосредна близина се наоѓаат мини-маркети,супермаркети,грчки таверни и барови.

 

Галерија

Ценовник

Katerina Studios Aparthotel 3*

 

Минимум ноќевања  2  2  2  2
Капацитет 01.05.19-14.06.19 15.06.19-31.07.19 01.08.19-15.09.19 16.09.19-10.10.19
Цени по соба на ден на база ноќевање наем
Suite - двокреветен
2 Возрасни 75 80 86 75
3 Возрасни 80 86 92 80
2 Возрасни+1дете(0-1) 75 80 86 75
2 Возрасни+1дете(2-11) 80 86 92 80
Економски фамилјарен апартман со поглед на градина
4 Возрасни 80 86 92 80
4 Возрасни+1дете(0-1) 80 86 92 80
Луксузен фамилјарен апартман  со поглед на море
4 Возрасни 103 114 126 103
5 Возрасни 114 126 137 114
4 Возрасни+1дете(0-1) 103 114 126 103
4 Возрасни+1дете(2-11) 108 120 132 108
Луксузен апартман на прв и на втор кат со поглед на море
4 Возрасни 92 97 103 92
4 Возрасни+1дете(0-1) 92 97 103 92
Трокреветен Suite
3 Возрасни 80 86 92 80
3 Возрасни+1дете(0-1) 80 86 92 80

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

 и.д

Сподели со пријателите:
Мал хотел на пријатен простор со зелена градина кој се простира дирекно на самата плажа. Располага со комфорни соби со кујна. Во непосредна близина се наоѓаат мини-маркети,супермаркети,грчки таверни и барови.

 

." data-share-imageurl="">