+389 46 255 600, +389 72 255 600

08:00 - 20:00

од 415
****
4
BB
превоз
4

Хотелот е лоциран на 500 m од  метро станицата, Union Metro Station.

Нуди бесплатен интернет,  надворешен базен на кровот, сауна, фитнес и џакузи. 

Располага со хотелски кафе шоп каде се служи појадокот и ресторан со бар  кој работи 24 часа.  

Во околината на хотелот има голем број продавници и маркети.

 

Галерија

Ценовник

Цена од 415  евра по лице за 4 ноќевања 

 

 

Во цената e вклучено :
** Авиобилет со авиокомпанија  од Скопје - Дубаи - Скопје 
** Аеродромски такси
** Организиран трансфер:
** Хотелско сместување, услуга ноќевање со појадок

Цените на хотелот и на авионските билети се менуваат зависно од периодот на сместување.

 

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

Сподели со пријателите:

Хотелот е лоциран на 500 m од  метро станицата, Union Metro Station.

Нуди бесплатен интернет,  надворешен базен на кровот, сауна, фитнес и џакузи." data-share-imageurl="">