+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 44
*****
3
BB
превоз

Луксузен хотел сместен на сама плажа во прекрасниот приморски град Кавала. 

Нуди удобни соби, интернет , ресоторани, барови, базен, конференциска сала.  Квалитетна услуга за многу задоволни клиенти.

За Новогодишниот дочек, ви нуди богата свечена вечера со забава во главниот ресторан на хотелот.

Галерија

Ценовник

 

до 15% попуст за резервација направена до 30.04.2019

       
Минимум ноќевања  3  3  5
Капацитет

01.05.19-31.05.19

01.10.19-31.10.19

01.06.19-30.06.19

01.09.19-30.09.19

 

01.07.19-31.08.19
Цени по соба на ден со појадок
Еднокреветна соба супериор со поглед на море
1 Возрасен +1дете(0-1) 85 94 130
Двокреветна соба супериор со поглед на море
2 Возрасни+1дете(0-1) 105 118 145
Junior Suite со поглед на море
2 Возрасни 145 158 185
3 Возрасни+1дете(2-11) 196 214 250
2 Возрасни+1дете (2-11) 145 158 185
2 Возрасни+2деца(2-11) 182 198 232
Suite Executive со  поглед на море
2 Возрасни 203 229 289
3 Возрасни+1дете(2-11) 274 310 390
2 Возрасни+2 деца(0-1)(2-11) 203 229 289
2 Возрасни+2деца(2-11) 254 287 362
Еднокреветна супериор без балкон со поглед на градот
1 Возрасен+1дете(0-1) 72 84 122
Двокреветна супериор без балкон со поглед на градот
3 Возрасни+1дете(2-11) 120 139 180
2Возрасни+2деца(0-1)(2-11) 89 103 134
2 Возрасни+2деца(2-11) 112 128 167
Цена по соба на ден на база на полупансион (појадок и вечера)
Еднокреветна соба супериор со поглед на море
1 Возрасен+1дете(0-1) 98 109 148
Двокреветна соба супериор со поглед на море
2 Возрасни+1дете(0-1) 132 149 180
Junior Suite со поглед на море
3 Возрасни+1дете(2-11) 232 256 298
2 Возрасни+2деца(0-1)(2-11) 172 189 220
2 Возрасни+2деца(2-11) 215 237 276
Suite Executive со поглед на море  
2 Возрасни 229 260 325
3 Возрасни+1дете(2-11) 310 352 439
2 Возрасни+2деца(0-1)(2-11) 229 260 325
2 Возрасни+2деца(2-11) 287 326 406
Еднокреветна соба супериор без балкон со поглед на градот
1 Возрасен+1дете(0-1) 85 99 139
Двокреветна соба супериор без балкон со поглед на море
2 Возрасни 116 134 169
3 Возрасни+1дете(2-11) 157 180 229
2 Возрасни+2деца(0-1)(2-11) 116 134 169
2 Возрасни+2деца(2-11) 145 167 212

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.

и.д 

Сподели со пријателите:
Луксузен хотел сместен на сама плажа во прекрасниот приморски град Кавала. 

Нуди удобни соби, интернет , ресоторани, барови, базен, конференциска сала." data-share-imageurl="">