+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 665
****
7
ALL
превоз

Положба
Хотелот се наоѓа во областа Кумќој,6км од градот Сите и 60км од аердромот на Анталија.

Сместување
Вкупен број на соби 221 во главна зграда.
Стандардна соба (спална,тоалет,max 2+1 лица),
Економските соби се исти како стандарните но без тераса,
Фамилијарна соба (две спални со врата измеѓу нив, тоалет,max 4 лица).
Сите соби се со приватен тоалет,туш кабина,фен,клима уред,фиксен телефон,мини бар(газирана и негазирана вода бесплатна секој ден), кафе, чај, сеф(со доплата), сателитска телевизија со музички канали и тераса.

Услуга
All - inclusive - шведска маса за појадок,доцен појадок,ручек,попладневно кафе,чај и колачи,вечера,доцна ужина,сите локални алкохолни и безалкохолни пијалоци,ресторан на плажа и бар.НЕ Е ВКЛУЧЕНО: сите увезени пијалоци, флаширани пијалоци, свежо цедени сокови, специјални вина,турско кафе, room сервис, пијачки по 24:00 часот и пијачки во диско.

Содржини
Главен ресторан со шведска маса,барови во хотелскиот комплекс,диско клуб.Доктор,услуги за перење и пеглање,бејбиситерки,телефон,фризер,бутици,факс,компјутерски игри и рент а кар услуги се доплаќаат.WI-FI се наплаќа.

Плажа
Хотелска песочна плажа,лежалки,чадори за сонце и пешкири се бесплатни.

Спорт и забава
Надворешен и внатрешен базен за деца и возрасни,2 водени лизглаки,турска бања,сауна,фитнес центар,тениско игралиште.НЕ Е ВКЛУЧЕНО: спортови на вода, масажа,билијард. Забава во текот на целиот ден, во вечерните часови шоу за возрасни. Мини глуб за деца од 4 до 12 години со програма во текот на целиот ден.

 

Галерија

Ценовник

 

Контактирајте не за целосна калкулација со конкретни датуми на патување 

Сподели со пријателите:
Положба
Хотелот се наоѓа во областа Кумќој,6км од градот Сите и 60км од аердромот на Анталија.

Сместување
Вкупен број на соби 221 во главна зграда.
Стандардна соба (спална,тоалет,max 2+1 лица),
Економските соби се исти како стандарните но без тераса,
Фамилијарна соба (две спални со врата измеѓу нив, тоалет,max 4 лица)." data-share-imageurl="">