+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
***
7
BB
превоз
5

Галерија

Ценовник

***  Хотелско сместување, на база 7 ноќевања со појадок

 

- Хотел со 3 *  - 149 еур

- Хотел со 4 *  - 169 еур

- Хотел со 5 * -  179 еур

 

- Цените се дадени по лице, за пакет аранжман на база 7 ноќевања со појадок, за сместување во двокреветнa собa

- Деца - од 0 - 06 години - ГРАТИС

               од 06 - 12 години - - 30 %

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 61,8 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

 

B.F.

 

 

 

Сподели со пријателите: