+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 200
7
RO
превоз

Kуќа „Панорама“ е лоцирана на плажа. Студијата и апартманите содржат: комплетно опремена кујна, сопствен тоалет, ТВ, клима (се доплаќа во објектот), бесплатен интернет, тераса. Сите соби се опремени со постар мебел, дел од нив се наоѓаат во сутерен. 

Галерија

Ценовник

 ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 09.02.2019 7% ПОПУСТ

Термин

Ноќевања

1/2 студио сутерен

1/2 студио море

1/3 студио 
стр. море

1/3 студио 
поглед море

1/4 апартман сутерен

1/5 апартман поглед скали

1/5 апартман стр. море

26/5-2/6

7*

200*

200*

230*

230*

240*

250*

250*

2/6-12/6

10*

340*

340*

375*

375*

380*

400*

400*

12/6-21/6

9*

370*

370*

435*

435*

455*

480*

480*

21/6-30/6

9*

425*

425*

495*

495*

515*

555*

555*

30/6-9/7

9

390

490

535

585

535

605

645

9/7-18/7

9

410

540

575

625

575

645

685

18/7-27/7

9

425

575

635

685

635

705

745

27/7-5/8

9

425

575

635

685

635

705

745

5/8-14/8

9

425

575

635

685

635

705

745

14/8-23/8

9

425

575

635

685

635

705

745

23/8-1/9

9

400

530

565

615

565

635

675

1/9-11/9

10*

430*

450*

535*

535*

550*

585*

585*

11/9-21/9

10*

390*

415*

445*

445*

460*

490*

490*

21/9-1/10

10*

230*

245*

295*

295*

320*

340*

340*

Доплата за туристичка такса во Р.Грција, 0,50 € по соба на ден (се доплаќа во објектот)

ГРАТИС превоз за термините кои се обележани со ѕвезда (*), за останатите превозот се доплаќа:

  • За возрасни 2.170 мкд. (35 евра)
  • За деца до 12 години 1.550 мкд. (25 евра) 
  • Деца до 2 години бесплатно, без седиште

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

и.д

 

Забелешка

- Тргнувањето од Скопје е во 3 часот наутро (на паркингот спроти хотел „Холидеј ин“) а состанок на групата е во 2:30 минути. Тргнувањето од Грција е од место и време кои се договараат со придружникот-пратител на групата.

- Термините во табелите се денови на започнување и на завршување на аранжманот.

- Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот. Ненавременото напуштање на собите може да биде причина за нарушување на одморот и комодитетот на клиентите кои треба да влезат во студијата/ апартманите во следниот термин.

- Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.

- Единствено е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години над бројот на кревети во секое студио или апартман 

- Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот. 

- Клиентите кои не користат огранизиран превоз од агенцијата, т.е. оние кои патуваат со сопствен превоз се сместуваат индивидуално во собите, истите ги молиме да побараат точни информации за локација на сместувачките капацитети во нашите канцеларии. 

- За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.

- Сопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот.

Сподели со пријателите:
Kуќа „Панорама“ е лоцирана на плажа. Студијата и апартманите содржат: комплетно опремена кујна, сопствен тоалет, ТВ, клима (се доплаќа во објектот), бесплатен интернет, тераса. Сите соби се опремени со постар мебел, дел од нив се наоѓаат во сутерен." data-share-imageurl="">