+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 17:00
од 63
****
1
BB
превоз

Лоциран на 2  километри од пристаништето во Охрид, Park Golden Hotel располага со ресторан, бар и бесплатен Wi-Fi.

Хотелот располага со сезонски отворен базен и поглед на планината,приватен паркинг.

Има тениско игралиште.

 

Галерија

Ценовник

Tип на соба

Опис

Цена за 2 лица во соба

Цена за 3 лица во соба

Цена за 4 лица во соба

Junior Suite со поглед на езеро

1 соба со 2 кревети и софа

4150 ден

5650 ден

6650 ден

Суит со поглед на езеро

2 спални соби со брачен и 2 кревети

4150 ден

5650 ден

6650 ден

Суит со поглед на планина

2 спални со 1 брачен и 2 кревети

3850 ден

5270 ден

6150 ден

Апартман со поглед на езеро

2 спални соби,соба задневен престој,трпезарија и кујна

7950 ден

7950 ден

7950 ден

 

Цените се изразени по соба на ноќ за услуга ноќевање со појадок 

Доплата за полупансион 8 евра по лице на ден

Доплата за пансион 16 евра по лице на ден 

Сподели со пријателите: