+389 46 255 600, +389 72 255 600

08:00 - 20:00

од 609
*****
4
BB
превоз
3

Галерија

Ценовник

Цена од 609 евра по лице за 4 ноќевања 

 

 

Во цената e вклучено :
** Авиобилет со авиокомпанија  од Скопје - Дубаи - Скопје 
** Аеродромски такси
** Организиран трансфер:
** Хотелско сместување, услуга ноќевање со појадок

Цените на хотелот и на авионските билети се менуваат зависно од периодот на сместување.

 

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

Сподели со пријателите: