+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 49
7
RO
превоз

СТУДИА АФРОДИТИ - Б кат – на самиот брег, 250 метри од плажа, во непосредна близина на центарот каде има многуте таверни и шеталиштето. Студиа Афродити имаат уреден двор со  зеленило и мала пицерија, рецепција. Студијата се  опремени со мали  кујни, тоалет, ТВ, клима, тераси, чистење на апартманите на 3 дена. Студијата се со традиционален дизајн , со различна големина , некои се со поглед на море.

Галерија

Ценовник

Цените се дадени по студио за 7 ноќевања без попуст во евра

На Промо цените не следува попуст за уплатени 2 последователни аранжмани и попуст за рана резервацијаистите се резервираат со 50% аконтација.

-25% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.12.2018

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2019

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2019

 

ВИЛА АФРОДИТИ - НИДРИ
Термини 1/2 студио 1/3+1 студио коментар
22.05-29.05.2019 49 59 промо
29.05-05.06.2019 59 69 промо
05.06-12.06.2019 89 99 промо
12.06-19.06.2019 139 159  
19.06-26.06.2019 199 209  
26.06-03.07.2019 259 269  
03.07-10.07.2019 299 309  
10.07-17.07.2019 339 359  
17.07-24.07.2019 369 389  
24.07-31.07.2019 369 389  
31.07-07.08.2019 369 389  
07.08-14.08.2019 369 389  
14.08-21.08.2019 339 359  
21.08-28.08.2019 309 329  
28.08-04.09.2019 259 279  
04.09-11.09.2019 179 199  
11.09-18.09.2019 89 99 промо
18.09-25.09.2019 49 59 промо
25.09-02.10.2019 49 59 промо

Во цената не е вклучен превоз.Повратен превоз до Лефкада чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Лефкада:

Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -50€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -45€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Лефкада:

Битола(Автобуска Станица Транскоп на перон)-40€ по лице

Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -45€

Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -45€ по лице

Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -45€ по лице
Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -45€ по лице

Ресен (спроти автобуска станица) -Трансфер до Битола -45€ по лице

Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

– Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 15 Евра од редовната цена од Битола и 10еур од Скопје

– Деца до 1,99 години бесплатно

-Возрасно лице 63год – попуст 10еур

Време на поаѓање за Лефкада:

01:00 h Скопје (Дрводекор) трансфер до Битола

01:45 h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) трансфер до Битола

12:45 h Штип (паркинг пред пошта) трансфер до Битола

02:30 h Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново) трансфер до Битола

03:20 h Прилеп (бензинска пумпа Лук Оил)
04:00 h Битола (Автобуска станица Транскоп на перон)

03.15 h Ресен (спроти автобуска станица)-Трансфер до Битола

02:30 h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола)

02.15 h Струга (Хотел Дрим)-Трансвер до Битола

02:45 h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол)

Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.
Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.
Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62,00 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ.

нѓ

 

 

Сподели со пријателите:
СТУДИА АФРОДИТИ - Б кат – на самиот брег, 250 метри од плажа, во непосредна близина на центарот каде има многуте таверни и шеталиштето." data-share-imageurl="">