+389 46 255 600, +389 72 255 600 08:00 - 20:00
од 18
*
1
RO
превоз

 

Мал хотел со топла атмосфера,едноставен стил,удобни соби,едноставен стил,ресторан,кафич и интернет.

 

 

Галерија

Ценовник

 

Yannis Resort Hotel 1* 

Минимум ноќевања  1  1  1
Капацитет 01.05.19-30.06.19 01.07.19-31.08.19 01.09.19-31.10.19
Цени по соба на ден на база ноќевање наем
Еднокреветна соба
1 Возрасен 33 33 33
Двокреветна соба
2 Возрасни 37 43 37
Трокреветна соба
3 Возрасни 47 54 47
Цени по соба на ден на наза ноќевање со појадок
Еднокреветна соба
1 Возрасен 35 35 35
Двокреветна соба
2 Возрасни 43 48 43
Трокреветна соба
3 Возрасни 54 64 54
Цени по соба на ден на база полупансион (ноќевање сом појадок и вечера)
Еднокреветна соба
1 Возрасен 40 43 40
Двокреветна соба
2 Возрасни 57 64 57
Трокреветна соба
3 Возрасни 76 86 76
Цени по соба на ден на база полнпансион (ноќевање со појадок,ручек и вечера)
Еднокреветна соба
1 Возрасен 45 49 45
Двокреветна соба
2 Возрасни 73 78 73
Трокреветна соба
3 Возрасни 98 107 98

 

Цените се дадени во евра.Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 евро = 62 мкд.

За сите тековни попусти и промоции,за дадениот хотел,пратаете ја нашата Facebook фан страна и контактирајте не телефонски.

За дадената понуда важата општите услови за патување на СКТМ и Т.А.ВИС ПОЈ. 

и.д

 

Сподели со пријателите:
ал хотел со топла атмосфера,едноставен стил,удобни соби,едноставен стил,ресторан,кафич и интернет.

 

 

." data-share-imageurl="">